Tom Cococha Premium Gold 1KG
Tom Cococha is een bekende producent van één van de bekendste shisha kooltjes op de markt. In de verpakking van de Tom Cococha Premium Gold 1KG zitten maar liefst 72 kooltjes, dus je kan er een lange tijd mee doen (ligt eraan hoe vaak je rookt natuurlijk).
Deze kooltjes hebben een aspercentage van maar liefst 3% en hebben een afmeting van 25 millimeter. De meeste shishalounges, maken gebruik van Tom Cococha vanwege de kwaliteit.
De kooltjes van Tom Cococha Premium Gold bestaan uit samengeperste kokosschillen en zijn dus natuurlijk en duurzaam. Kokosschillen zijn in principe een restproduct en wij zijn duurzaam bezig om dat product te gebruiken voor onze rooksessies!
De kooltjes gaan ongeveer twee uur lang mee, dus je kan aardig genieten hiervan. Dit zijn natuurkolen, wij raden dus ook aan om een speciale kolenbrander te gebruiken om de kooltjes te verhitten. Laat ze ongeveer 10 minuten verwarmen en draai ze in de tussentijd om. Zorg ervoor dat de kooltjes rondom helemaal rood zijn!
Het aanmaken van de Tom Cococha
De kolen van dit merk zijn kwalitatieve goede kolen en vallen ook niet uit elkaar bij gebruik. Wij raden aan de kolen te verwarmen met behulp van een shisha kolenbrander, die is bij ShishaQuality natuurlijk ook verkrijgbaar. Zorg dat de kokoskolen helemaal rood zijn, van de hitte.
Onvolledige verbranding kan verkeerde stoffen vrijlaten. Let hier dus goed op. Op een standaard shisha kopje, gebruiken wij meestal 3 shisha kooltjes.
Tijdens het roken van de waterpijp, worden de kolen van Tom Cococha steeds kleiner. Op het moment dat de rook minder wordt, is het tijd om nieuwe waterpijp kooltjes aan te zetten.
Vragen en/of opmerkingen over onze producten?
Neem dan contact met ons op via de contactpagina of via Instagram! Vergeet ons ook niet te volgen op Facebook en Instagram, ShishaQualityNL!



Ingrid Van der Ploeg (geverifieerde eigenaar) –
Andras (geverifieerde eigenaar) –
So much better than regular coal! Burns much longer, creates less ash so it’s much cleaner too. Will never go back to regular coal.
Jenny (geverifieerde eigenaar) –